יום שבת, 28 בנובמבר 2020

3 סיבות משכנעות מדוע כדאי לקנות את הילד סוס

מספר הערות : 0

 כהורה, סביר להניח שתעשה כל דבר כדי לגרום לילדך להגשים את כל החלום. אך כאשר ילדך מעוניין בסוס, ייתכן שלא תהיה להוט לעמוד בעמידה בכל-כך. הם יכולים להיות יקרים, גוזלים זמן רב ודורשים טיפול ותשומת לב רבה. אולי גם אתם לא חושבים שילדכם מוכן להתחייב. אך יש יתרונות רבים עד כדי כך שהבן או הבת שלכם יכולים לקבל גם את הסוס שלהם. על מנת לתת לכם תובנות, הנה כמה סיבות מדוע בעלות על סוס לחיות מחמד היא רעיון פנטסטי עבור ילדכם.הם יכולים לשפר את ההערכה העצמית שלהם


אם לילדכם חסר ביטחון ומקשה ליצור חברים, סוס לחיות מחמד יכול לעזור להם להתגבר על זה. האהבה הבלתי מותנית של בעל החיים שהם מעריצים היא התחושה הטובה ביותר בעולם. עכשיו יש להם מישהו שהם יכולים ללמד ולטפח; הם ירגישו מועצמים ושולטים. זה ישפר את ההערכה העצמית ויגרום להם להיות עצמאיים יותר. הליכה לאסם בכל יום תאפשר גם לילדיהם להיפגש עם ילדים אחרים באותו עניין, דבר המקל על חברים. לא תימשך זמן רב עד שתראה שינוי דרסטי וחיובי באישיותם ובגישתם כתוצאה מכך.הוא ישאיר אותם פעילים


ילדים רבים מבלים זמן פנוי במחשבים או צופים בטלוויזיה. בעוד הילדים שלכם יכולים לבלות את הערב שלהם ואת סופי השבוע וליהנות מהסוס החדש שלהם בחוץ. הם יכולים לבלות שעות בניקוי האורוות, להאכיל את הסוס שלהם ולממש אותם. ניתן לצאת לטיולים רגליים באזור הכפר. בנוסף, הם יכולים ללמוד כיצד להציג קפיצה, להניע את הסוס שלהם כראוי. כל אלה הן משימות פעילות מאוד, אשר צורבות קלוריות ומחזקות את עצמותיהן ושריריריהן. כמו כן, נטען כי הסוסים יכולים לסייע בבניית המערכת החיסונית, כלומר, ילדך לא יחלה כלל. אם אתם רוצים שילדיכם ייהנו מחוצה לו וישארו בכושר ובבריאות, סוס הוא תמריץ מצוין.

היא תלמד אותם על האחריות


כמו בכל חיית מחמד, סוסים זקוקים לטיפול, אימונים ואהבה. הסוס של ילדך יהיה תלוי בה בדברים אלה, והדבר ייתן להם תחושה אמיתית של אחריות. הם יורדים לארגן את זמנם להתאמן, להתאפק ולחתן את חיית המחמד החדשה שלהם. כמו כן, קבלת עבודה או סיוע בכל הבית כדי לקבל כסף עבור ציוד לסוסים או עבור תשלום במקום. כאשר הם יודעים שבעל חיים תלוי בהם, הם יעשו כל מה שנדרש כדי לוודא שהם דואכים להם. הבעלים של סוס בונה דמות חזקה, וגם מלמד אותם את הכישורים שהם יכולים להשתמש בהם ככל שהם מתבגרים.


רק אתם יכולים לקבל את ההחלטה הסופית אם הבעלים של סוס הוא ההחלטה הנכונה עבור המשפחה שלכם. מדוע לא לעודד את ילדך להתנדב באסם הקרוב כדי להבין טוב יותר מה זה כרוך בו? כך תוכלו לראות הן אם הם מוכנים להיות הבעלים של הסוס היפהפה שלהם או של הפוני. עשיתי זאת בעצמי כשהייתי צעיר. בכך למדתי מה הערך של עבודה קשה והיה לי תמיד מקום לגשת אליו. אני לא מתחרט על שעה אחת שהקדשתי מזדיינות תמורת שיעורי רכיבה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה