יום שבת, 28 בנובמבר 2020

4 דברים שיש לקחת בחשבון לפני הקנייה של הסוס החווה שלך

מספר הערות : 0

 קבלת סוס חדש למשפחתך היא מחויבות עצומה שיש לשקול בקפדנות לפני שאתם לוקחים את המעגל. מלהחזיק את הסוס שלך באכפתיות על האדמה שהוא חי בה, יש לך עבודה הרבה זמן לפנינו. אנשים רבים אוהבים את הרעיון של סוס, אבל לא מפולצים לגמרי להיות בעלים אמין ואוהב של סוס. אם אתם חושבים ברצינות על השקעה ביצור יפה כל כך, כדאי לכם לשקול את ארבעת הדברים האלה לפני שאתם לוקחים את התנופה.

העלויות החקלאיות יגדלו


עליכם לשקול ברצינות את ההשפעה שתהיה לסוס על היום שלכם, כדי לתת לו את החובות החקלאיות ולהשפיע גם על הסביבה. אם אתם חיים על אדמת החקלאות זהו המקום הטוב ביותר לשמור על הסוס שלכם, אך עליכם לחשוב על העומס הנוסף שייצור. מכיוון שהסוס עומד ליצור הרבה יותר פסולת בכל יום. כבר תבינו את הצורך במשחת סיכה. כאשר בעל חיים אחר מצטרף לחווה, הצורך ילך ויתגבר עוד יותר. כאשר אתם מגיעים לדבן.co.NZ תוכלו לבחון דרכים בטוחות יותר של השלכת שמנים ושמנים, שעלולים לגדול כשדואגת לבעלי חיים נוספים בארצכם. אתם כבר יהיו מודעים לאמצעי הזהירות המיוחדים שאתם צריכים לקחת, וזה יגדיל כאשר מוסיפים בעל חיים חדש לתערובת. ודא שיש ברשותך את הציוד המתאים לביתך ותרגיש מוכן יותר בקרוב.

2. יהיה עליך לשלם עבור תרופות


תזדקק לביטוח מתאים לסוס, שעלותו היא יותר מחודש, בהשוואה לכל חיית מחמד מקומית אחרת. יש לכם גם אחריות עצומה לטפל בגחלת, בשניים, במן ולקנות את הויטמינים והתרופות שהם צריכים להישאר בריאים.3. תזדקק לציוד נוסף


אתה עשוי לחשוב שסוס לא יזדקק לכמות אדירה של ציוד אם אתה מתגורר בכמויות גדולות של אדמה, אך אל תשכח דברים כגון אוצרות, גשרים, מודעות אוכף וקסדה באיכות טובה עבורך. העלות של כל הסיכויים האלה והסיום תועלה בקרוב, לכן יש לוודא שניתן להרשות זאת.


4. יש לך מחויבות עצומה


אם כבר עשית את המחקר שלך, תהיה מודע לכמות הזמן והמאמץ הנדרשים כדי לחפש סוס. עליך להיות מוכן להקריב קורבנות כדי לרצות את ידידתך האהבת החדשה. הזמן אינו מחויבותך היחידה, אתה מסתכל על חשבון עצום שנוסף לחיים היומיומיים שלך. ודא שהוא מתאים לך מבחינה כספית, אחרת תאכזב, והסוס שלך לא ידאג לו כראוי שהוא זקוק לו.


בעיקרון, בעלות על סוס דומה להוספת בן משפחה חדש. אתם צריכים לתת להם אהבה, תשומת לב, תשומת לב ודון של זמן. אל תשכח גם את העלות הנוספת של טיפול בסוס. ודא שאתה ובני משפחתך יציבים מבחינה כספית לפני שהם קופצים היישר לקנייה של סוס מלכותי ומהודר. כל עוד אתה שוקל את כל הדברים האלה, לא תתקרב להפתעות בדרך. היה הגיון וודא שאתה מתאים לפעילות המאתגרת אך עדיין מתגמלת!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה