יום שבת, 28 בנובמבר 2020

5 פעמים הסוס שלכם מציע לכם חיים טובים יותר

מספר הערות : 0

 האם תהית פעם מה זה רוצה להיות הסוס שלך? אני מתכוון, אולי זה לא טוב כמו החתול שלכם, אבל בכל זאת, יש מאות דברים שגורמים לכך שהסוס שלכם יהיה טוב יותר משלכם. להלן רשימה של לפחות חמישה מהם.
1. עבודה


הסוס שלכם: תעבדו שעה ביום. מרבי. תוכלו לעשות מרווה קטנה, קצת פריצה, קצת פריצה. בן-האדם שלכם ישבח את הסימן הקל ביותר לעבודה טובה. תשמעו את המילים הנער הטוב מאות פעמים ותרגישו נהדר. והנה זה שוב. ילד טוב. אין לכם מושג מה עשיתם נכון, פשוט הניחו את החזית השמאלית שלכם על הקרקע. האנד'ס, שהיה שווה ליהנות! יום! יותר טיפול. וזה היה. איזו עבודה נפלאה!


אתה: עובד בין 9 ל- 5. או מ- 7 עד 7. בימי שני עד שישי, או אפילו בסופי השבוע. מזל שיש לך רק עבודה אחת, כך שתוכל להרשות לעצמך סוס. אתם עובדים את התחת שלכם. עומסים ועומסי עבודה מדי יום. באיזו תדירות משבח מישהו אותך על היותך ילדה טובה? אתם קוראים לו יום טוב כשאיש לא צעק עליכם.
2 ספא וטיפולים


הסוס שלכם: יש שגרת ספא יומית הכוללת עיסוי, השיער שלכם מסרק, כאן תוכלו לרסס מעט, מעט מעיל קל. ורסס מאנה. הציפונות שלכם נמרחות באופן קבוע, ואתם מקבלים מדי יום מגלגל טוב בשדה. לאחר העבודה, התקררו רגליים ותקללו את הזיעה.


אין לכם זמן או b) ליהנות מחופשת סוף שבוע הכוללת את כל טיפולי הספא, כגון עיסוי, מניקור ופדיקור. מזל שאתה מצליח להתלכלך בלילה על האצבעות לפני שתחזור לעבודה למחרת. מזל שאתם יוצאים מהדירה שלכם ואין לכם שיער או מגהצים על סוסים או על הבגדים שלכם. מניקור? לק ציפורניים? אתם חייבים לצחוק! תעשיית היופי אומרת לכם שלא יהיה דבר כזה לאורך זמן...

3. אוכל


הסוס שלכם: כמות מחושבת של גרגרים מפוצלים לשלושה חלקים ביום המקושט בחתיכות גזרים קטנות מדי - לא קטנה מדי - הם עלולים להיתקע ולא גדולים מדי, כך שאין צורך ללעוס עליהן. מעט שמן למעיל שייר, תוספות אחרות שעוזרות למפרקים או לבנות את השרירים. והו. טונות של חציר. החציר הטוב ביותר שתוכלו לדמיין! אין ללכלך, אבק קטן ככל האפשר. בחודשים החמים לפחות, דשא רענן, מטופח ומטופל היטב, כך שתוכלו ליהנות ממנו במהלך רוב השנה. החיה היא אורגנית לחלוטין, וניתן אפילו לקרוא לה ביד. ערבובית קטנה חמה כשקר, לא חם מדי, לא קר מדי. גן עדן!


אתם: אתם מבלים חלק גדול נוסף בפרנסתכם על מזון סוסים, אתם מעולים באכילת כריכים זולים, פסטה וכל מה שמגיע לכם. המיקרוגל הוא החבר הטוב ביותר שלכם, ושלא תראו כלל את מחלקת הפירות והירקות האורגניים בסופרמרקט המקומי, שלא תראו מעולם את מקדשי הגורמה האלו. כל מה שאתם אוכלים בבית - לא משנה אם זה מריח ריח מוזר - כל עוד הוא לא זז, עדיין תוכלו לאכול אותו! בזמן שאתם שומרים לבדוק את ההדפסה הקטנה של מזון הסוסים שלכם ולדעת את כל הגורמים העזים של כל תוספת, אינכם מעזים אפילו להביט אל גב הכריך הנוחה שלכם, שעשוי להיות לכם ישן יותר בקלות מעצמכם.4. שירותי בריאות


הסוס שלכם: תוכנית לחיסון מפורטת, ביקורי-טרייר מתוזמנים אוטומטית, דבר שלא חשבת עליו. רופא השיניים בודק את שיניך, בעוד הכירופרקטיקה מגלה שמצא אי-אפשר למצוא את המלט האוסטאופתי. מנהל ריקי עובר את מייק למומחה לקלטות קיניו. בכל פעם שתרגישו שהמרק הקל ביותר של אי נוחות, פשוט תעלו על הקמטים הקטנים ביותר שסביב לעיניכם, ותהיו בטוחים שכראדה של מומחים תדאג.


אתם: תבקרו אצל רופא השיניים רק אם השיניים שלך נופלות או מתפרקות (מה קודם כל), לא תשכחו אפילו מתי בפעם האחרונה הייתה זריקת הבטן (למרות שאתם חיים באזור סבוך). בדיקות שגרתיות? מעולם לא נשמע על כך. אם תרגישו כמו הרופא השני, זה עלול לעשות את אותו הדבר בקרוב.

5. פעילויות נופש


הסוס שלכם: רוב שעות היום, אתם מבלים בשדות. אתה מתרוצץ, אתה רועה, יש לך צ'אט קטן עם החברים שלך. כאשר אתה נמצא בעגינה, תוכל להחליט אם ברצונך עדיין לשוחח בצ'אט עם השכנים או אם ברצונך להמתין לשירות הלוח המלא. חדרנית פרלור מוודאת שהבובה שלכם נקייה, ולא תצטרכו כלל לחשוב על חבית. אתם ישנים כשאינכם אוכלים או לא רוצים לדבר עם השכנים שלכם.


אתם: פעילויות פנאי? אוהבים להיפגש עם חברים? האם אתם ישנים בסופי שבוע? לא מכיוון שיש לכם סוס (ו/או החלטתם להראות). חבריך מגיעים לאסם שלך או רואים תמונות שלך ושל הסוס שלך בפייסבוק, והזמן הנדיר לא מוקדש לסוס שלך ולא נמצא בעבודה מפוצל בין הניסיון לקבל את הדירה הזולה יחסית (בהשוואה למחיר של מטרים רבועים של הסוס) נפטרים משיער הסוסים, פתיתי הומוסקסואלים, גילוח ושטוף את הלחם, מדבקות המחבט והשמיכות לסוסים, כך שתוכלו להשתמש בהם למחרת. שלא לדבר על כך עליכם גם לכבס את בגדי העבודה שלכם - בתקווה שלא יהיה יותר מדי שיער, מגהצים ופתיתי החציר שרדו במכונת הכביסה. מאחר ואין שירות מלא עבורכם, אינכם צריכים רק לקנות אוכל משלכם, אלא גם לוודא שיש מספיק תוספות ומתייחס לאסם.


מעל לכל, כל מי שעובר ליד הבנאדם הסוס שלך אומר לסוס שלך כמה מתוק יש לו וכמה אנשים מתייחסים אליו. כמה פעמים אנשים מעבירים אתכם ויספרו לכם כמה אתם מתוקים, מחבטים את פניכם ומכניעים לכם טיפול בפה?! בסדר, בכל פעם שזה קורה: רוץ!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה