יום שבת, 28 בנובמבר 2020

5 תרגילי תרגילים למסילות סוסים

מספר הערות : 0

 רכיבה על סוסים היא פעילות גופנית מעולה, מכיוון שהיא זקוקה לאיזון, סיבולת ועוצמה, כך שחשוב לשמור על רמות הכושר הכוללות אם אתם נוהרים לתעלה על תחביב על רכיבה על סוסים.אתה מתאים יותר לרכיבה על סוסים, כך שאתה מעוניין להתאמן, מחוץ לרכיבה, כדי להעלות את רמת הבריאות והכושר הכללית שלך. לא רק שתרגישו טוב יותר ואנרגטי יותר, אלא גם שתהנו מרכיבה טובה יותר.

חמש רוטינות פעילות שתוכלו להתנסות בהן על מנת לשמור על כושר גופני כולל כמו רוכב סוסים:1. תרגילים אירובי


פעילות אירובית מסייעת לנו להישאר במשקולת בריאות וגם לשפר את רמות הסובלנות שלנו, כך שתוכל לנסות לעבוד או ללכת באופן קבוע כדי לעזור לך לשאוב את הלב ולהגביר את הבריאות הערובית שלך. הפיה שמתקבלת, ככל שתוכל להפעיל מהר יותר. נסה להירשם למועדון ספורט מקומי או להיכנס למרוץ של 5 קילו.

2. שגרת פילאטיס


פילאטיס היא שגרת אימונים נהדרת להיכנס בתור רוכב סוסים, מכיוון שהיא פועלת על שרירי הדואר שלך ומחזקת את הליבה שלך, ומסייעת לשפר את יציבותך ואיזונך - דבר זה יסייע לך להישאר מאוזן גם כשהאוכף שלך. נסו להצטרף לכמה שיעורים בקרבת מקום או קנו את עצמכם עם די.וי.די כושר של פילאטיס, שתוכלו לנסות בנוחות של הבית שלכם.


חדרי כושר רבים מציעים גם שיעורי פילאטיס, או שתוכלו להירשם עם מדריך אישי למפגשי יחיד ליחיד כדי לוודא שאתם מקבלים את השגרה הנכונה על מנת לעזור לחזק את כל השרירים באזור הבטן שלכם.

3. שיגרת יוגה


חלק מהטכניקות שתלמדו ביוגה יסייעו לכם לחזק את עמדתכם בעודכם בנסיעה ומסייעים לכם להישאר רגועים ונוחים במהלך חווית הרכיבה שלכם. שוב, באפשרותך להירשם לשיעור מקומי או לקנות DVD כדי שתוכל להתחיל בעבודה.


יוגה היא מעולה למתיחה, שיפור הגמישות, חוזק הליבה ותרגיל נשימה כדי לשמור על זריזות ורגיעה בגוף שלך, דבר שיכול לעזור באמת עם תגובות בעת הרכיבה. זוהי גם דרך נהדרת למתוח את השרירים ולנוח לאחר יום קשה במחבט.

4. תרגילי משקולות


טיפול בסוסים גדולים מחייב כמות מסוימת של עוצמה, כך שפעילות גופנית נוספת של אימון משקולות, שתסייע לשיפור כושר הרכיבה שלכם על ידי פיתוח שרירים חזקים וכוח רב יותר.


כדאי להתחיל להשתמש בקבוצת מטומטמים שתוכל להרים בנוחות ולנסות לתרגל קבוצת-שש תרגילים, לנחות כמה דקות בין החזרה. עליך לשאוף לבצע קבוצות של תלתלים, ללחוץ, לצפצף על שלוחה, ליסטים, פיסות ושורות.


ככל שתתחזק, תוכל להגדיל את משקל הפעמונים ולהגדיל את מספר החזרות שאתה עושה עבור כל קבוצה, וכך לפתח ולחזק את השרירים בזמן שתעבור - דבר זה יסייע במיוחד בהרפתקאות ארוכות יותר של רכיבה על סוסים.

5. כושר עבודה אינטנסיבי


כשאתה צריך להתחיל עם השגרות של תרגילים קלים יותר, חשוב לך לעמוד באתגר עצמך ולדחוף את יעדיך הלאה וקשה יותר כדי לעזור לך לשמור על שיפור ברמות הכושר והסיבולת שלך.


תוכל לנסות להגדיל את רמות המשקל ותצטרך גם לדחוק את עצמך בתרגילים אירובי. נסה להגדיל את רמות הפעילות שלך כך שהלב שלך יהיה מורם ונושמתך קשה יותר, אך מבלי למצות אותך.

נסה להגדיל את משך הזמן שאתה מבצע את שגרת אירובי שלך, והפוך אותה למהירה וקשה יותר. הפסקות קצרות ומהירות שאחריהן הפסקות מנוחה יכולות לעזור לך לדחוף את רמות הסיבולת שלך.


זכור תמיד להתחמם לפני שתנסה לבצע פעילות כלשהי, ולאחר מכן תקרר את הזמן כדי למנוע בעיות של מתחים ושרירים. רכיבה על סוסים היא פעילות מהנה עם מגוון של הטבות לבריאותך ולכושר, אך ככל שאתם חזקים יותר תוכלו להתחיל, כך תוכלו למצוא בקלות התמודדות עם הדרישות הפיזיות.


ניתן להתאמן בסוסי רכיבה בכל רמת כושר, אך הדבר המתאים ביותר, שכן הוא יציל אתכם ממכשולים וסבל עם שרירים הסוס בכל פעם שתרדו מהסוס.


שמירה על שגרת הכושר הכוללת תעזור לך ליהנות מאנרגיה ולהרגיש בריאים ומתהדרים לחיים בכלל, וכן לספק את הסיבולת והכוח הדרושים לך כדי לעזור לך ליהנות ממסלולי רכיבה ארוכים סוסים במקום סבל עבורם.


שילוב של תרגילי אירובי, התעמלות לב-ריאה ורגיעה יסייע לשמור על כל גופך שיפעל ביעילות לכל סוג של פעילות שאתה מתחייב לה מדי יום, וכן יאפשר לך לטפל בסוס שלך על-ידי להפוך לרוכב יעיל יותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה