יום ראשון, 29 בנובמבר 2020

5 ספרים על רכיבה על סוסים עבור המתחילים עליכם לקרוא

מספר הערות : 0

 האם אתם חובבי סוסים אמיתיים או סתם רוצים לרכב על סוס? הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לנהל חלק מהעבודה הראשונית ולקרוא את הספרות הנדרשת. אם אתה סטודנט ואהוב סוסים ואתה מעוניין שלא לבזבז זמן על משימות אקדמיות, תמיד תוכל לפנות לעזרה בסקירת ספר. לפיכך, אנו מקווים כי 5 ספרי הסוסים הטובים ביותר שנאספו במאמר זה יקרבו אתכם מעט כדי להבין אמנות של קשר בין רוכב לבין בעלי החיים היפהפיים הללו.פרי ווד. רכיבה על סוסים: כיצד לנסוע בהרמוני עם סוסים.

שמו של פרי ווד מוכר לכל מי שמעוניין בכל זאת בהפרש – הוא מחבר של כמה ספרי רכיבה, רוכב מנוסה ומורה. רכיבה על אופניים היא אחד מהספרים החשובים ביותר לרכיבה חדשה יותר באזור. הוא נכתב בצורה מצחיקה וקלה, מלא בכללי הכשרה חדשניים ומבדרים. המחבר קובע כי הסוסים הם יצורי אלוהים מדהימים, אינטליגנטיים ונאמנים באמת, ושווה להיבדק בקפידה.

הגישה המתוארת בספר היא אמפתיה והבנה כלפי הסוס. אם תתייחס לסוס שלך באהבה, תטפלו בו ותתקשיבו לרצונה - הוא יהפוך לשותף שלך ולחבר, כל השמחה והאמון של הסוס שלך עשויים לשנות את ביצועיך בצורה קיצונית. הספר חושף גם רעיונות בנושאי טיפול ותקשורת, והוא מסייע לכל מי שמכר עולם של ספורט רכיבה.

אדוארדס אליין הארטלי: אנציקלופדיה חדשה מהסוס

האנציקלופדיה שנוצרה על-ידי מומחה להולכי סוסים היא מדגם ידוע של ספר אילוף סוסים. האנציקלופדיה החדשה היא מהדורה שנוסדה מחדש, בדומה לחובבי סוסים מקצועיים, עם פרקים חדשים בנוגע לסגנונות רכיבה, אירועי ספורט בינלאומיים שוטפים, אימונים וניהול. שני הסעיפים האחרונים מסבירים בפירוט את הבסיס לשיטות הטיפול. הספר מקושט ביותר מ-150 תמונות מקצועיות הממחישות את גזעי הסוס והפוני. היא גם מסתפרת בנו את תולדות התפתחותו של כל רוח חיים, את תרומתם לתרבות - במלחמה, בעבודה, בספורט וכו', כחלק מההיסטוריה, היא נוגעת בתולדות חיי הסוסים.

ספר זה, עשיר באנקדוטות ובעובדות היסטוריות מהנות, הוא התחלה טובה לחינוך הילדים לספורט מהרכיבה.

ארתור קון דויל: כסף בלזה

ההרפתקה של כסף בלזה היא סיפור קצר מסדרת "ממורי שרלוק הולמס", המספרת לנו סיפור על סוסי מרוץ - אלופת מפורסם והעלמות שלו. זהו סיפור אטמוספרי ומסתורי, העלול להציג בפניכם את עולם הג'קוזי והטורנירים.

הנרי בלייק: שיחה עם סוסים: סיפור תקשורת בין אדם לסוס

לחש הסוסים המקורי, בעל ניסיון של פעם בחיים בעבודה עם המשוואות, יש ניסיון ייחודי ומלאי חיים בפיקוח ובחקירות של רוכבים בכל רמות המיומנות.

מתוך דבריו של הנרי לאחר מספר שנים של עבודה עם סוסים, הוא הבין דבר פשוט אחד - אם ברצונך להשיג תוצאות טובות בתחרויות - עשה את הסוס שלך מאושר. כבונוס לאושר ולעושר של הסוס שלך, תקבל הצלחה. הספר עוסק בעוצמה של איסטינקטים של בעלי חיים ואודות הרפיון המיוחד בין אדם לסוס, על השימוש במעין טלפתיה ותפישה חושית נוספת. הוא מלמד כיצד לחשוב ולעבור כיחידה אינטגרלית אחת, כיצד להניע סוס ולראות את צרכיו הפיזיים והרגשיים.

דיק פרנסיס: מועדף

ריצ'רד סטנלי דיק פרנסיס היה ג'וקי בריטי מפורסם, סופר של יותר מ-40 אנשי פשיעה. רוב האצילים שלו ממורכזים בספורט על סוסים ו"מועדפים" הוא אחד הספרים הידועים ביותר שלו.

סיפורים אלה יעבירו אתכם לעולם מרתק ונלהב של ספורט סוסים. תווים חזקים, מגרשים סופגים ותיאורים עשירים מדהימים של קדרות, משקל, בנייה וצבעים. אל תחמיצו את ההזדמנות לחקור את העולם הזה מתוך האצילים הנפלאים של דיק פרנסיס!

נתנו לכם תיאור קצר של 5 ספרי סוס למתחילים, ובתקווה שחלק מהם יהפכו התחלה טובה ליצירת קשר בינכם לבין הסוס שלכם, למקרה שכבר התחלת לנסוע.

תודה ג'רמי ריינולדס על הבלוג הנהדר הזה של האורחים!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה