יום ראשון, 29 בנובמבר 2020

8 רכישות בעדיפות גבוהה עבור כל שאלון - שיקולים לפני קנייה הסוס הראשון שלך

מספר הערות : 0

 רוב הילדים הקטנים חולם על סוס, זו דרך נהדרת לצאת וליהנות בחוץ, ולהתחביב שונה מאוד. אם אהבתכם לסוסים ריחפה אחריכם בבגרות, ויש לכם את האמצעים הפיננסיים לקנות סוס ולטפח אותו, יש כמה דברים שאתם צריכים. דברים אלה אינם רק נחוצים לבריאותו ולנוחיותו של הסוס, אלא גם שלכם.חומרים מתכלים פנימיים


כאשר הסוס שלכם אינו נוסע, עליכם ליצור מקום בטוח, בטוח ונוח לשהות בו. אם אתם מעוניינים להמיר אסם בלתי מנוצל בארצכם, או אם אתם פשוט רוצים לבנות שטח חדש לסוסים שלכם, אורוות פנימיים הם בחירה מושלמת.


גדר עבור צלצול

הסוס שלכם יצטרך להתאמן, גם אם לא יהיה לכם זמן לרכיבה. על מנת לוודא שהסוס שלכם מתאמן, עליכם ליצור טבעת עבורו. רוב הטבעות עשויות מסף עץ גבוה דיו כדי שהסוס שלכם לא יוכל לקפוץ עליו. אם הסוס מרגיש צורך לחקור אותו, כדאי לוודא שהטבעת תהיה כלוא. כאשר יש לכם צלצול, הסוס שלכם יכול לקבל את התרגיל שהוא זקוק לו מדי יום.


ריפוד ושמיכות


על מנת שהסוס שלכם יהיה נוח, עליכם לרכוש שמיכות ורפיון. לא תרצו לישון על רצפה קשה בלילה, והסוס שלכם לא ירצה גם הוא. אם אתם רוצים שהסוס שלכם ישמח, אתם רוצים שהוא יהיה נוח.


שמיכות ורפידים יכולים גם הם לעזור לשמור על חימום הסוס אם אתם מתגוררים באקלים קר. בעת רכישת שמיכות, אתם מעוניינים במשהו שילך מתחת למנוחת האוכף בעת הנסיעה. הסוס שלכם יהיה נוח יותר, והוא יישאר חם כאשר תרכבו במזג אוויר קר.


אוכף ומגשר


אם אתם מתכננים לרכב על הסוס שלכם, תצטרכו אוכף ומגשר. פרידה על רכיבה מסוכנת מאוד, ואסור לעשות זאת רק על ידי רוכבים מנוסים מאוד. האוכף נותן לכם מושב אמיתי לשבת בו בעת הרכיבה על הסוס שלכם. הוא גם ייתן לכם מקום לשמור על ביטחון רגליך, כך שהרגליים שלכם לא יטוסו סביב בזמן שהסוס שלכם רץ.


בנוסף, הסוס שלכם יזדקק לגשר. זה מה שאתה מרמה את הכורסות כדי שתוכל לגרום לסוס שלך לעצור, ללכת ולהפך. ללא רסן, אי אפשר לשלוט בסוס שלך.

אוכל


אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לתת לסוס הוא אוכל. על מנת להבטיח שהסוס שלכם יקבל את הויטמינים והחומרים הדרושים לו, יהיה עליכם לרכוש את הזנת הסוסים. כמונכם, הסוס שלכם ירצה חטיף פעם אחר פעם. סוסים אוהבים גזרים, תפוחים וקוביות סוכר. חשוב לא להחליף ארוחה רגילה וחטיפים. מומלץ להשתמש בחטיפים כדי ליצור קשר עם הסוס בלבד, או כדי לפטור אותם כאשר הם מתנהגים היטב.


מתפשט


כדי לשמור על מראה ותחושה טובים של הסוס, רכוש מוצרים מטפחים. מברשת סוסים חשובה מאד להבריש את המנה והזנב של הסוס. אלה נוטים להסתבך, ויש לשייף את שערותיהם מדי יום כדי שלא יבשילו אותן. הסוס שלכם צריך להיות רחוץ בקביעות. לעולם אל תשתמשו בשמפו אנושי על סוס. השיער, האבן והזנב שלהם דורשים שמפו עם ויטמינים וחומרים שאינם בני אדם.


הבגדים שלך


ישנן מספר דברים שכדאי ללבוש בעת רכיבה על סוס. ראשית, אתם מעוניינים לנעול מגפיים עם עיקול קטן, שיאחזו בהליכה שלכם בכל עת. עליכם להגיע במכנסיים, שיתנו לכם מקום לזוז והחדרים נוחים. חשוב להגן על הראש שלך גם כאשר אתה רוכב על סוס, ולכן אתה זקוק לקסדה. אם אתם נופלים מהסוס או נזרקים, יש להגן על הראש שלכם.


בדיקת Vet


לפני שאתם קונים סוס אתם רוצים לבדוק אותו אצל הוטרינר. כך תבטיחו שאתם רוכשים סוס בריא. בנוסף, תצטרכו לבדוק את הסוס שלכם פעם בשנה. בדומה לבני אדם, סוסים זקוקים לבדיקות שוטפות על מנת לשמור על בריאותם.


יש הרבה יותר מה לקנות סוס מאשר פשוט לקנות את הסוס עצמו. לפני שתביאו את הסוס הביתה, יהיה עליך לרכוש מגוון של פריטים כדי לשמור על בטיחותך וסוס נוח.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה