יום שבת, 28 בנובמבר 2020

מספר הערות : 0

 הוא אינו זול, הבעלים של סוס. סביר להניח שכך יכניסות אותה בלשון המעטה. אבל זה נכון גם שהעלויות לא תמיד לא צריך להיות יקרות כל-כך. קח לדוגמה את העליה. אנשים רבים מניחים שהם יצטרכו להחזיק את הסוס שלהם במקרבים, דבר שיכול להיות יקר, אבל זה לא המקרה. תוכלו לתת לסוס שלכם את המקום שלכם, למרות שישנם כללים רבים שתצטרכו לעקוב אחריהם. להלן נסתכל על חלק מאלה. אם הכל נשמע טוב עד הסוף, זו עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר.איזו ארץ יש לך؟

זהו השיקול הגדול ביותר. סוסים הם בעלי חיים גדולים, והם זקוקים למרחב שבו הם יכולים למתוח את רגליהם ולהסתובב. על אף שאין לך מקום לעבוד עם מגרש כדורגל, אתה זקוק לשטח שמיש כלשהו. כמה אקרים יסבלו, אם כי ברור שיש לכם, טוב יותר. לתשומת לבך, יהיה צורך "לנהל" שטחים, כלומר אדמה שתתאים לשימושים הקשורים בסוסים.


הסרת מכשולים כלשהם

חלק מהפיכת האדמה הניתנת לשימוש בסוסים מוציאת מכשולים העלולים לגרום להם נזק. לכן, תרצה לנקות את האזור של כל דבר שעלול להיות חדשות רעות כשהם מחוץ למשרד. עצים, טיפות, חורים בשטח, עשבים שעלולים להזיק לבעלי חיים, ויש להסירם כולם. לאחר שהסרת את כל הפריטים, צור קשר עם חברה כגון Edrich Lumber. הם יכולים למחזר פריטים כגון משאבות, עלים, שבבי עץ וכדומה. לאחר שהכל יוסר, הסוס שלך יוכל לשוטט בסביבה בטוחה.


אבטחת השטח

כמובן, לא רק האדמה שלך שאתה צריך לדאוג לה. כמו כן, עליך לחשוב על האופן שבו אתה עומד למנוע מהסוס שלך לחצות את קו הרכוש ולמלט ממנו. חשוב שתשימו גדר שמתאימה לסוסים; הם לא אוהבים בעלי חיים אחרים! לדוגמה, תיל תיל הוא לא גדול. הוא מקובל על בעלי חיים אחרים, אך סוסים זזים במהירות ומריצים את הסיכון לגזירה לעצמם לפני שהם אפילו מבינים מהו הדבר. הפתרון הטוב ביותר הוא גדר מסילה מעץ, שניתן להתקין בקלות רבה ובטוחה.


התשתית

הסוס שלכם יהיה בחוץ כל השנה, כך שהוא זקוק למקלט כדי להגן עליו מפני האלמנטים. מומלץ לשים את האורווה שלך ולנוח את הסוס. אם אתה גר באזור שמקבל תנאים קרים, תרצה גם לקחת אותם למיכות, למרות שהם לא מודאגים מדי כשהסוסים מנווטים היטב בטמפרטורות קרות.


מוסיף עוד חיות

לבסוף, כדאי להביא לידיד מעולם החי לסוס שלכם. הם לא אוהבים להיות לבד! אם אין לך מקום או כסף לטפל בסוס אחר, שקול לקבל עזים, אשר פועלים כידידים יעילים של סוסים באופן מפתיע. בנוסף, הם גם כיף!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה