יום ראשון, 29 בנובמבר 2020

חזור אל תוך 'הצג צלצול'

מספר הערות : 0

 סוף השבוע הראשון באפריל היה המופע הראשון שלנו בעונה זו. חיכיתי לזה כל החורף ושוב, כשזה היה כאן, זה היה עייף, מלא כיף ואכזבה באותו הזמן. ומלאה בשכחה של המבחן שלך ובאיבוד נקודות יקרות בטבעת.אנו משוטטים במבחנים ברמה השלישית (בדיקות קלות עם שני שינויים מעופפים, ללא מעבר חצאי מתעלה או זגג). כדי לקבל את רשיון הברווה השני בגובהו באוסטריה (RD3), עדיין נדרשים לנו 4 תוצאות מעל 62%. עם זאת, אנו יכולים להזין בדיקות סטנדרטיות ברמה 3 ולהתחיל לאסוף סימונים שם עבור הרישיון הגבוה ביותר (החלמה...).

ידעתי שהשינויים בטיסה יהיו קשים, אבל לא ידעתי כמה דברים עלולים להיות רע במבחן. אני רוצה לומר לך שכל בדיקה הייתה נקודת ציון אחת שממנה כל דבר אפשרי טעה בצורה איומה - לפחות כשאתה מסתכל על הסימונים. לפני כן, נאספנו גם 7s, אחרי שהכל ירד עד 0.

ביום שישי, כבר הרגשתי בטוח ורגוע, אבל בחזרה למופע זה היה גלוי לעין. הכניסה הייתה נקודת השיא (6/6.5/7) וכן מעגל 10 מ' (6/6.5/7). הכשל הראשון היה מחצית הכשל מימין, שם כמעט הייתה עצירה. (5.5/4.5/5) ההליכה הבאה זכתה ב-6/7/7, וכן לסימנים גבוהים על שני הפיראטים. ההליכה המורחבת חסרה מעט חופש בכתף, אבל לפחות, אין סיבוב! השינוי הראשון בטיסה היה 6/5.5/4, מכיוון שלא היה בו-זמנית.

הקטר הבינוני היה כמעט בלתי נראה, ועשה סימנים רעים למעברים שנאספו מהתעלה ועד לתעלה הבינונית והגב (כפי שהיו כמעט לא שם). השינוי השני בטיסה היה גבוה ולמרבה הצער לא יכולנו להשתמש שוב במקדם הכפול. הגביע האחרון לעבר השופטים היה עוד אור גבוה שהרוויח 7, ונפסק והצדעה. ביום שישי היו סימנים קולקטיביים לתוספת נמוכים ביותר (5.5/5.5/5). התוצאה הסופית: 59.875%.

שבת כבר קצת יותר טובה לגבי עצבי המופע שלי ותוספת שלי. כל צילומי המסך של הווידאו הם מתפילת שבת והסתכלות על הווידאו שהוא לא היה רע מדי. אבל שוב, החמצנו את השינויים האלה לגמרי. הכניסה למעגלים של ג'ית היא בגובה של 10 מטרים, לא רק פעם אחת, לא די בגדוד בינוני. הביזיון לא היה טוב כמו שהיה צפוי, והפראטים הולכים היו קטנים מדי. אז כדאי לנו לעזוב עם מוביל ימני ב- C. חאפל אף פעם לא קולט מינהיג לא נכון - אבל הוא הרוויח A/3/3/5 עבור היציאה מהתעלה! זה היה יקר! שינוי מספר 1 היה 5/5.5/4 והשנייה הייתה גרועה עוד יותר (5/5/2) - שניהם לא היו ברורים מיד. עם זאת, ההליכה המורחבת הייתה טובה למדי. עקב השינויים שלא נענו, התוצאה לא היתה גבוהה מ- 58%.

יום ראשון היה כמו: או.מ.ג., מה אני עושה כאן? הוא הרגיש מצוין בחמימות שהייתה קצרה ביותר, בגלל שבזבזנו זמן רב מדי לארוחת הבוקר. הוא נראה טוב מאוד וזכה הרבה שבעים (כניסה, כתף, בעיגול המרכזי ו-10 מטר) וחלק ראשון במבחן נראה די סביר - עד ששכחתי לרכוב על מרכז הכניסה, ומיד אחר כך שכחתי לעצור ב-C עבור המיגון! כך שהדברים נגרמו עבור נקודות מוחמצות רבות. אבל זה היה גרוע עוד יותר כשאני שוטט באלכסון בכתר, ובמקום לשמור את התיק הפנימי שלי על הכרית הדלפק, דפקתי את הרגל שלי קדימה וקיבלתי שינוי מעופף גדול ב-B! כמובן, הייתי צריך לתקן את זה שלא קיבלתי שתי תנועות הרוויחו אפסים בלבד (ממתק הדלפק והשינוי המעופף הבא). זה היה מאוד יקר. שינוי הטיסה השני היה שם, והוא הרוויח אפילו 7. שוב, תוסף האפל היה נמוך מכפי שהיה לנו בעבר, כשמדובר בסימנים קולקטיביים, עקב טעויות רבות בעבודת-תעלה. בכל מקרה, עדיין קיבלנו 54.833% למרות שפעמיים שכחנו את המבחן שלי, שתי תנועות באפס.

רוב ההערות טענו כי איש הקשר אינו מושלם, ופעמים רבות מעברים היו נגד היד, כדי לוודא שטעותי היא טעות. חוץ מזה היה לחפל סוף-שבוע רגוע במיוחד, אפילו נשאר שטוח בזמן שלא היה לו ברז. אנו שמחים לחזור לטבעת!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה