יום שבת, 28 בנובמבר 2020

כיצד להפוך את הארץ שלך לארגון עצמי מספיק

מספר הערות : 0

 בעלות על קרקע מעניקה את ההזדמנות המושלמת ליצור משהו מועיל לך ולמשפחתך. בדרך כלל, חלק גדול מהמקרקעין מגיעים עם נכסים, אך לעתים אנשים קונים שטחים גדולים הרחק מביתם למטרות כגון חקלאות, וייתכן שכבר ידוע לכם כי הדבר עלול להביא להכנסה נאה לבעל הקרקע. אם כן, אתם מעוניינים להפוך את אדמתכם למשהו יותר ממרחב פנוי? הבט ברעיונות אלה כיצד להפוך את העלילה שלך לארגון שימושי ועצמאי!הרכב לוחות סולאריים

כולנו מודעים לכמות בה פגענו באדמה היפה שלנו, ולכן מדוע שלא נעזור בשמירה על הסביבה על-ידי הפחתת הדלקים שאתה בוער? לוחות סולאריים סופגים את אור השמש ומביאים אותו לאנרגיה שמישה, ולעתים קרובות יותר מאשר לא יפחיתו באופן דרמטי את חשבונות האנרגיה שלך מדי שנה! לא רק שלוחות סולאריים משלמים לעצמם בתוך שנה או שנתיים, כך שההשקעה שאתה מייצר לא תהיה מחוץ לכיס שלך למשך זמן רב.

אחסן דלקים


דובר דלקים, לפעמים יש מקרים שבהם עדיין יהיה צורך להשתמש בהם. מקרים כגון טרקטורים בעלי כוח ומוסקים, או אפילו אחסון דלק למקרה שאין מחסור! רק זכור לוודא שברשותך מיכלי הנפט המתאימים, כדי שלא תפגע באדמה שלך בכל סוג של שפיכת דלק.


צור חווה משלך!

רעיון נוסף יכול להיות להעלות את החי שלך ולגדל יבולים. בהתאם לגודל אדמתכם, תוכלו גם לעשות את שניהם! פעולה זו תפתח הזדמנויות להתחיל למכור חלב, בשר ואפילו את הגידולים שגדלים על אדמתך. יצירה ותחזוקה של חווה משלך יכולות להיות תגמול מאוד, אך זכור שהפעלת חווה היא משימה במשרה מלאה, לכן הקפד לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך ועבור משפחתך.

בנה את עצמך יציב


מי לא אוהב את הרעיון של גיחת סוסים יפהפיים מסביב לארצם? סוסים הם יצורים מרהיבים ומלכותיים שאינם רק מצוינים ללמוד לרכב איתם, אלא גם להתחרות באירועי רכיבה. הטיפול בסוסים והשמירה על בריאותם טובה שוב גוזל זמן רב, וגם גוזל זמן רב מדי. עם זאת, הכסף שתוכל להפיק מהסוסים בהחלט שווה את העבודה הקשה והמסירות.

השתמש במתווה למטרות בילוי


אם לא תואילו לבלות זמן רב בנסיעת האדמה שלכם, האפשרות להפוך אותה לאזור לנסיעות נופש היא הפתרון המושלם עבורכם. אדמה עם גבעות מלוכלכות גדולות ושפע של חלל מאפשרת לכם לשכור את ההזדמנות המושלמת לשכור אותה עבור אנשים המעוניינים לעקוב אחר העפר, או אפילו לארח אירועים בארצכם. תופתע לגלות כמה כסף תוכל לצאת משכירת האדמה שלך לשעה או שתיים!


שימור חיות בר

מינים רבים מדי של חיות בר נאלצים לחיות מחוץ למכון המחייה הטבעי שלהם, בשל עצים שנכרתו, והאדמות המשופצות אל תוך דיור חברתי. מדוע שלא תשתמשו בסיכוי זה לשימור חיות הבר ולהעניק לכל היצורים המדהימים הזדמנות ליצור בית ללא הפרעה? אולי תוכלו לפתוח את אדמתכם לבית הספר למטרות חינוכיות ולאפשר לילדים לראות את חיות הבר בסביבתם הטבעית? דרך יוצאת מן הכלל נוספת להבטחת הכנסה מאדמתכם הבלתי מנוצלת.

הפוך אותו לאתר מחנאות

בימים אלה הופך הקמפינג לאהוד יותר ויותר בקרב משפחות צעירות. הסיבה לכך היא שהיא זולה, והיא מעניקה למשפחות הזדמנות לבלות זמן איכות ביחד בלב הטבע. הפיכת השטח שלכם לקמפינג היא דרך נהדרת ליצור מגרש ידידותי למשפחות לציבור הרחב! כל שעליכם לעשות הוא פשוט להתקין כמה שירותים וחדרי מקלחת, להבטיח שיהיה מעט מים טריים, וליהנות מקהילת הקמפינג הקטנה שלכם!

בנה מתקן אחסון


אנו בטוחים שכבר ידוע לך כיצד ניתן לתסכל אותה כאשר לא תהיה לך מספיק מקום עבור כל החפצים שלך. אולי אתה מישהו שאוהב לאסוף פריטים מסוימים, או שאתה חייב לאחסן זמנית חלק מהחפצים שלך? הדבר הראשון שאתה מחפש מתקני אחסון! מדוע לא לנצל את ההזדמנות להפוך את אדמתכם למתקן אחסון, ושוב, כדי להפוך את עצמכם למקרקעין נחמדים? אתה זקוק כמובן למצלמות אבטחה ולמאבטחים, אך תופתע לגלות כמה תוכל לצאת משכירת רווחים קטנים למטרות אחסון!


הרכב טורבינות רוח

לבסוף, אם תרד במסלול שבו תוכל לשמר את כדור הארץ היפהפה שלנו, מדוע שלא תשקול להתקין טורבינות רוח כך שתוכל להפיק אף יותר מאנרגיה ניתנת לשימוש משלך? מכירת האנרגיה הבנויה שלך עלולה להפוך אותך לעסק רווחי מאוד, כך שללא ספק כדאי לשקול!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה