יום שבת, 28 בנובמבר 2020

חבר מקבל חברים לסוסים!

מספר הערות : 0

 רווה, רכיבה וסוסים הם תחביבים מעניינים - הם לא לכולם! עם זאת, אם יש לך חבר שהסתכל מקרוב על מה שעשית לאורך השנים - ורוצה להצטרף אליו, לא יכול להיות דבר טוב יותר. בעוד אנו מחברים על האורוות, האסם, במהלך תחרויות ורכיבה על סוסים; אפשר גם להתנחם וליהנות מהסוסים ומהתחביבים שהם מביאים עם חבר - זה יכול גם להביא הרבה יותר כיף לעבודה הקשה. אתה לא יכול להגיד לי שהמסחטות לבדכם עדיפה מלהיות מזדיינת עם חבר? בוודאי! רכיבה על סוסים היא תחביב ייחודי כל כך, והסוסים הם דברים כל כך ייחודיים שזה יכול להיות בודד למדי. תוכלו למצוא את עצמכם מעוניינים שיותר מהמגורים שלכם ייקחו אתכם, פשוט מפני שכשאתם יוצאים איתם, אתם עשויים להרגיש שאתם בעולם של עצמכם. נוכל לחלוק סיפורים על כדורגל, על גולף, על איגרוף ודברים אחרים - אבל כאשר אנו חולקים סיפורים על סוסים, הם באמת רק רוצים כמה. חבל שאנחנו מחזיקות לאחור כשמנסים להסביר משהו שפירושו כל-כך. משמעות הדבר היא שאם חבר מראה כל עניין של מעורבות, עליך לעשות כל מה שביכולתך כדי לעזור לו לקרב את הדליפה.הביאו אותם אל האורוות, הרשו להם להכיר סוס. עזרו להם לרכב, הביאו אותם למרפאות, הצגות ושיעורים. תן להם להיות חלק מהעולם שלך, ואם הם ימצאו שזה לא מתאים להם - לפחות הם ניסו! תדע לעומק שהם ניסו. עודד זאת, אך אל תהסס את העבודה הקשה מהן.

אם הם מגיעים לשלב שבו הם מתחילים לעבור לאירועים, זכור לעודד ולקחת בחשבון שלא כולם יכולים להיות הזוכה. ייתכן שיש לך מעט כאלה שמקבלים לחדר הלבשה, ייתכן שיש לך שותף שמתחיל ב- Excel בו - סביר להניח שתדע כמה אנשים המבצעים מרווה. למרבה הצער, אנשים אלה אינם יכולים להיות אלופים בו-זמנית! אם אתה מנסה להכניס חבר לרכיבה - או אפילו לבגד - הם עלולים להבין שאין להם חותמת מיד. זה לא משנה - כי לנצח או להפסיד - אתה עדיין יכול לתגמל אותם במשהו משנת www.trophiesplusmedals.co.uk כדי לפטור את העבודה הקשה שלהם. כל רוכב זקוק למדף מלא של גביעים - ושהו ינציח את פסק הזמן הראשון שלו עשוי להיות טוב יותר מדליה ראשונה במקום. אכזבת אי-השיבח עלולה לבטל חלק מהרכיבה - גם אם היא לא אמורה להיות - ואינך רוצה שזה יקרה לפאלם שלך!

רכיבה על סוסים יכולה להיות ערירית לפעמים - ותהיי - אם חבריך מחליטים שלא מתאים להם, זה יותר מאשר בסדר. אינך יכול לכפות על אף אחד כמוך תחביב, ואינך צריך. בסוף היום, החבר הטוב ביותר לרכיבה תמיד יהיה הסוס שלך וזה לא ישתנה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה