יום שבת, 28 בנובמבר 2020

האם אתה מאכיל את הסוס הנכון؟

מספר הערות : 0

 זה עתה הבאתם סוס לחיות יחד אתכם, ואתם רוצים לטפל בו עד כמה שאתם יכולים. כמובן שאתה עושה זאת, אתה בעלים אחראי, וברצונך ליצור בית בריא ושמח לכל הסוסים שאתה עשוי להביא הביתה בעתיד.

המקום הראשון להתחיל הוא שאלת ההאכלה: האם אתה מזין את הסוס הנכון? כמובן, היא הולכת להיות שונה מסוס לסוס, אבל יש כמה כללים כלליים שהכי כדאי לעקוב אחריהם. וכדי לעזור לכם לעשות זאת, יש כאן כמה שאלות שישאלו על הדרך שבה הסוסים שלכם אוכל, ועל האופן שבו אתם מספקים אותם.

האם יש מספיק רוז'؟

אם אתה עומד לאפשר לסוס שלך לרעות, הוא יוציא שם את הדשא, המוכר כ'חספוס'. חשוב שהסוסים יוכלו לאכול כעסה, שכן היא מסייעת לעיכול שלהם, והסוסים התפתחו לאכול דשא.

לכן, אם אתה שומר את הסוס שלך במקום סגור, או אם אתה שם אותו באופן קבוע, זה הזמן לשחרר אותו ולהשאיר אותו רועם. אם אין לך כעסה לתמוך בסוס, תוכל להשתמש בחציר בדוכני החציר, אך תמיד עדיף לטעות לאורך המרעה או לשדרך כדי לאפשר לסוסים שלך לרעות בצורכיהם.

באיזה תזמון הזנה אתה נמצא؟

יש להרכיב לוח זמנים של הזנה, אם אין לך לוח זמנים שכבר קיים. מכיוון שעליך לשנות הזנות מדי פעם ולאחר מכן, ואתה תצטרך לעקוב אחר השינויים האלה.

וחשוב מכל, עליך להיות מסוגל להכניס שינויים על בסיס הדרגתי, עם מספיק זמן עד שהסוס שלך יתרגל לדיאטות חדשות כאשר תניח אותן על גבי דיאטה אחת.

שלא לדבר על סוגי המזון שאתם נותנים לסוס, הם חשובים. עליך לקבוע לוח זמנים הכולל הן מוצרים טבעיים והן מזון אחר הדרוש לך כדי לכלול ויטמינים או חומרים אחרים ב-, וכן גרעינים ודגנים.

האם אתה יודע כמה כדי להאכיל את הסוס שלך؟

ולבסוף, עליכם לדעת כמה להאכיל את הסוס שלכם. בהתאם למזג האוויר, גודל הסוס, אופן החיים שלו ואופן העבודה שלהם, כמויות האכלה יכולות להיות הדברים המשתנים ביותר בעולם.

לדוגמה, יש לתת מעט גרגירים; זה טוב לסוס אך קשה לעכל, כך שחלקים קטנים הם הטובים ביותר. ואם עליך לתת לסוס הרבה גרגירים מכל סיבה שהיא, הקפד לכלול הרגשות קטנים יותר של הזנות אחרות במשך היום.

עליך גם למדוד את ההזנות כראוי, ובעקביות עם אותן מידות. ניתן לעשות זאת עם סולם מטבח רגיל.

אם אתה מזין את הסוס הנכון, הוא עומד להראות! אז הקפידו לדאוג לכף-שלכם ולהתחבולות הנ"ל, כאשר אתם דואכים לבעל החיים שלכם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה