יום שבת, 28 בנובמבר 2020

מה נוכל לעשות כדי לשמור על אושרנו של הסוסים

מספר הערות : 0

כאשר יש לנו סוס, יש לנו אחריות לשלומה. הרי אנחנו רוצים שהם יחיו חיים מאושרים וממלאים חיים במעוננו. אבל הרבה אנשים נשארו מבולבלים על הדרך הטובה ביותר לחפש את הסוס שלהם. לכן, הנה כמה עצות טובות כיצד לשמור על הסוס שלך מאושר למשך זמן רב יותר.ודא שיש להם מקלט טוב

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לוודא שלסוס שלך יש מקלט טוב באבודה הצבועה שלך. הרי זה יכול להיות הסוד לשמור על בריאותם למשך זמן רב יותר. בסוף היום, מחסה טוב יכול להבטיח שהסוס מנהל לישון טוב בלילה. לכן יש לוודא שהוא גדול דיו כדי להבטיח את נוחות האורוות. ועליך להבטיח כי הסוס שלך יישאר חם ויבש במהלך הלילה. אחרי הכל, אם היא מתפרקת, הם עלולים לקבל קור ולרעוד בזמן שאתה נמצא בתוך הבית שלך. והם יאכלו באגים רבים שיובילו למצב בריאותי קשה יותר. לכן, ודא שהוא חזק, ואם אתה מבחין בחורים במקלט, אטום אותם במהירות למען הסוס האהוב עליך.

השתמש רק בחי האיכות הטוב ביותר

בנוסף, עליכם לוודא שהסוס שלכם אוכלת דיאטה בריאה, מלאה בחומרים מזינים וויטמינים הטובים ביותר, אם ברצונכם להבטיח את בריאותם הטובה. הרי אינך רוצה שהם ייפלו בגלל דיאטה גרועה. כל עוד אתם מקבלים חציר באיכות טובה, תוכלו להבטיח שהם יקבלו את כל החומרים הנחוצים להם. אבל אנשים רבים לא מסתכל על זה כראוי כאשר הם מלקטים בחציר טוב. לכן, הם עלולים שלא לשמור על הסוס שלהם במצב בריאותי טוב, אם האכלה מלאה ברעלים. לכן, עליכם לוודא שאתם מוצאים חציר מוסמך שהוא האפשרות הידידותית ביותר לסביבה, והטובה ביותר לסוס שלכם. ואל תשלוט בצמיחת החציר שלך בחווה. באופן זה, תוכל להבטיח שזו האפשרות הבריאה ביותר עבור הסוס שלך. בנוסף, תוכלו להשביע את המזנה עם גרגירים אם תצטרכו לתת לסוס שלכם כמה חומרים מזינים נוספים. וודאו שאתם מעניקים להם מספיק אוכל. כפי שאמרנו קודם לכן, לסוסים בגודל שונה יש דרישות שונות. לכן, ודא שהם מקבלים שפע עבור גודלם כדי לשמור עליהם מאושרים ובריאים. 

ודא שיש להם התעמלות וחברים

לא רק הבריאות הפיזית של הסוס שלך שעליך לדאוג לה. כמו כן, חיוני לוודא שהם שוהים במצב בריאותי טוב. דרך אחת לעשות זאת היא להבטיח שהם יזכו ביותר פעילות בחיים שלהם. הרי אם תמיד הם תקועים במקלט, הבריאות שלהם בהחלט תדרדר. לכן יש לוודא שהם יוצאים אל האוויר הצח זמן רב כדי למתוח את רגליהם. וודאו שאתם יוצאים לרכיבה איתם באופן קבוע. היא לא רק יכולה לעזור לך להתחזק, אלא גם לשמור על בריאותם. ולעולם לא נשכח: סוסים הם חיות עשבים, הם בהחלט זקוקים לידיד כדי לחלוק עימם הנאה.

ואם אתה סבור שיש בעיה, אל תהסס ליצור קשר עם הוטרינר. באופן זה, הם יכולים לבדוק את בריאותו של הסוס, כך שכל בעיה תיתקל בה במהירות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה