יום שבת, 28 בנובמבר 2020

האם החווה שלך מצוידת ב-Equines؟

מספר הערות : 0

 כאשר יש לך אדמות ואתה עובד בחקלאות, לא לוקח זמן רב להסתובב לרעיון של שמירה על סוסים. הרי עבור רבים מאיתנו, הרעיון של הטון שלנו הוא התגברות החלום. אז אם יש לך את המקום ומשהו שתמיד רצית, למה לא ללכת אליו?כמובן, שום דבר פשוט כל-כך. אם כולנו כבשנו עולם שבו הוא רוצה משהו, זה רעיון טוב, אין ספק שהתוהו ובוהו ילך אחריו במהירות. יש רשימת פעולות לביצוע פשוטה שעליך לעבור כדי לראות אם הרעיונות שלך יכולים להפוך למציאות.


1. יש לכם את החלל


כדי לשמור על סוסים, תזדקק לשני מקומות רבים. הראשון הוא לרעייה, שאמורה להיות שטח גדול מספיק כדי שהסוס יתפוסה. סוס אחד לכל דונם נחשב מספיק. יש לסגור את המזח ולשחרר אותו מכל עשב שעשוי להיות רעיל אם הוא צורך.


האזור השני הוא האזור האורווה. בעוד שאקלים מסוים עשוי לאפשר לסוסים לחיות בחוץ, עדיין יהיה צורך בכמה קלילות. אתה זקוק למישהו כדי לנעל, לחתן ולטפח אותו שפשוט אינו אפשרי בשדה פתוח. הקפד לערוך מחקר על ספקים שונים עבור חיווט, כגון 'ואייל' ו'ספקים אחרים' בשדה כדי לבדוק אם ניתן למצוא משהו שיתאים לשטח הפנוי שברשותך.


2. יש לך את הזמן


ניהול סוסים אינו דבר קל מבחינת האופן שבו הוא יכול לנקז את הזמן שלך. אם אתם חובלים, יש לכם מטלות בוקר (האכלה, יציאה החוצה) ואז הערב (החזרה פנימה, הזנה, מטבילה וכו'). זה צריך לקרות כל יום בשנה. האם יש לך זמן לאותו סוג של מחויבות?


זה אפילו לא גורם בזמן שאתה אולי רוצה לבלות את הרכיבה. סוסים הם דרך נהדרת לעבור דרך אדמת החווה כדי לבדוק יבולים ואזורים שאינם נגישים ברכב. זוהי אחת האטרקציות המרכזיות של השארת החווה, אך היא מגדילה את הזמן שיש לתת לרדיפה.


3. יש לך את הידע


הטיפול בסוסים הוא תחום ייחודי של מומחה לבעלי חיים, ועליך להיות מוכן אליו.


במובן מסוים, הכל תלוי בחוויה הקודמת שלך. האם היו לך שיעורי רכיבה על סוסים והאם אתה רוכב מתאים? זה לא אומר שאתם יודעים מספיק לטפל בסוס כל הזמן.


קיימות דרכים ואמצעים להשגת החוויה הדרושה לך. אורוות רכיבה רבים יציעו קורסי ניהול יציבים שיוכלו לסייע לך לשפר את הידע שלך. כמובן, באפשרותך גם לחקור בעצמך.


עליך גם לוודא שיש לך VEA טוב שתוכל לפנות אליו במקרה של בעיות.


שלב את שלושת הדברים שלעיל יחד, ותדע טוב יותר אם אתה עצמך מבצע את הבעלות על סוסים. נכון, זוהי תוספת נהדרת לכל החיים החקלאיים הפוגעת בזריחת התרבות - אך דורש זמן, מאמץ ועבודה. התכוננו, התכוננו ולאחר מכן תעזבו את המרוצים.

אין תגובות:

פרסום תגובה